Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Pavel Hladík
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Koučovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 14:30
AB132
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
5.5. 16:30
AB119
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 32
27.4. 17:00
AB111
Náchod - N.Veselí
28 : 30
21.4. 16:30
AB106
N.Veselí - Zlín
26 : 24
13.4. 17:00
AB100
Litovel - N.Veselí
33 : 24
23.3. 16:00
AB093
N.Veselí - Strakonice
27 : 26
16.3. 11:00
AB089
Ústí n.L. - N.Veselí
26 : 23
10.3. 16:30
AB080
N.Veselí - Loko Louny
29 : 27
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.2. 17:00
AB067
Chodov - N.Veselí
21 : 29
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
2.12. 16:30
AB056
N.Veselí - Olomouc
29 : 26
25.11. 16:00
AB053
Jičín "B" - N.Veselí
20 : 29
18.11. 16:30
AB045
N.Veselí - Náchod
31 : 25
11.11. 16:30
AB040
Zlín - N.Veselí
21 : 16
28.10. 16:30
AB034
N.Veselí - Litovel
33 : 27
20.10. 18:00
AB027
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
13.10. 18:00
AB023
N.Veselí - Ústí n.L.
38 : 19
7.10. 13:00
AB014
Loko Louny - N.Veselí
31 : 30
30.9. 16:30
AB012
N.Veselí - Karviná B
24 : 22
22.9. 16:30
AB001
N.Veselí - Chodov
26 : 23
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG132
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
5.5. 14:30
AG119
N.Veselí - Jičín
24 : 29
28.4. 13:30
AG111
Talent Plzeň - N.Veselí
34 : 30
21.4. 14:30
AG106
N.Veselí - Zlín
40 : 32
14.4. 14:00
AG100
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 30
23.3. 12:00
AG093
N.Veselí - Polanka
42 : 17
10.3. 14:30
AG080
N.Veselí - Frýdek-Místek
32 : 25
3.3. 15:00
AG078
Karviná - N.Veselí
29 : 26
Další
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.