Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Pavel Hladík
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
23.2. 15:00
AG067
Zubří - N.Veselí
40 : 34
14.12. 17:30
AG001
N.Veselí - Zubří
28 : 46
9.12. 13:00
AG066
Ostrava - N.Veselí
32 : 26
2.12. 14:30
AG056
N.Veselí - Dukla
32 : 33
25.11. 14:00
AG053
Jičín - N.Veselí
30 : 27
18.11. 14:30
AG045
N.Veselí - Talent Plzeň
27 : 23
11.11. 14:30
AG040
Zlín - N.Veselí
18 : 24
28.10. 14:30
AG034
N.Veselí - HK Lovosice
33 : 34
21.10. 13:30
AG027
Polanka - N.Veselí
19 : 30
13.10. 16:00
AG023
N.Veselí - Kopřivnice
29 : 38
6.10. 13:45
AG014
Frýdek-Místek - N.Veselí
29 : 27
30.9. 14:30
AG012
N.Veselí - Karviná
27 : 28
1.liga mladších dorostenců
8.5. 13:00
AJ132
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
5.5. 12:30
AJ119
N.Veselí - Jičín
26 : 26
28.4. 11:30
AJ111
Talent Plzeň - N.Veselí
29 : 27
21.4. 12:30
AJ106
N.Veselí - KP Brno
36 : 26
14.4. 12:00
AJ100
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 29
23.3. 14:00
AJ093
N.Veselí - Strakonice
38 : 28
10.3. 12:30
AJ080
N.Veselí - Frýdek-Místek
43 : 29
3.3. 13:00
AJ078
Karviná - N.Veselí
45 : 29
23.2. 13:00
AJ067
Zubří - N.Veselí
31 : 28
14.12. 15:30
AJ001
N.Veselí - Zubří
33 : 30
2.12. 12:30
AJ056
N.Veselí - Dukla
36 : 26
25.11. 12:00
AJ053
Jičín - N.Veselí
32 : 36
18.11. 12:30
AJ045
N.Veselí - Talent Plzeň
23 : 38
28.10. 12:30
AJ034
N.Veselí - HK Lovosice
23 : 26
20.10. 16:00
AJ027
Strakonice - N.Veselí
23 : 42
13.10. 14:00
AJ023
N.Veselí - Kopřivnice
34 : 26
6.10. 15:45
AJ014
Frýdek-Místek - N.Veselí
32 : 29
30.9. 12:30
AJ012
N.Veselí - Karviná
30 : 24
Zpět
Další
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.