Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Lenka Pecková
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1974
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.8.2014
Koučovaná utkání
1.liga žen
14.4. 15:00
AR110
Zlín B - H.Brod
33 : 19
Žákovská liga starších žaček
13.4. 14:40
AZ173
Háje - H. Brod
23 : 14
13.4. 12:10
AZ170
H. Brod - Hlučín
24 : 25
13.4. 09:40
AZ167
HC Plzeň - H. Brod
19 : 15
13.4. 08:00
AZ165
H. Brod - Poruba
16 : 23
23.3. 14:05
AZ150
Háje - H. Brod
15 : 8
23.3. 13:00
AZ148
H. Brod - Zora Olomouc
20 : 16
23.3. 11:15
AZ145
H. Brod - DHC Plzeň A
10 : 11
23.3. 09:35
AZ142
Kunovice - H. Brod
12 : 17
2.3. 14:45
AZ124
Zlín "B" - H. Brod
24 : 24
2.3. 12:20
AZ122
H. Brod - Kobylisy II
29 : 28
2.3. 09:55
AZ120
Háje - H. Brod
32 : 15
9.2. 12:10
AZ086
H. Brod - Zlín "A"
19 : 24
9.2. 09:40
AZ083
Slavia - H. Brod
22 : 18
9.2. 08:00
AZ081
H. Brod - Poruba
16 : 25
20.1. 16:40
AZ029
Kobylisy II - H. Brod
24 : 16
20.1. 14:40
AZ026
DHC Plzeň A - H. Brod
18 : 17
20.1. 13:20
AZ024
H. Brod - Zlín "B"
12 : 16
20.1. 11:20
AZ021
H. Brod - Č.Budějovice
20 : 16
20.1. 09:20
AZ018
Holečkova - H. Brod
12 : 15
Liga Vysočiny - starší žákyně
2.6. 12:25
JD048
H. Brod - Třebíč
20 : 13
2.6. 10:25
JD045
H. Brod - Žirovnice
8 : 12
2.6. 09:00
JD043
H. Brod - Velké Meziříčí
10 : 15
19.5. 12:50
JD041
Třebíč - H. Brod
12 : 17
19.5. 11:50
JD040
H. Brod - Velké Meziříčí
11 : 12
20.4. 13:50
JD036
H. Brod - Třebíč
17 : 9
20.4. 12:00
JD034
H. Brod - Velké Meziříčí
12 : 15
20.4. 09:50
JD032
H. Brod - Žirovnice
10 : 12
7.4. 13:00
JD029
Třebíč - H. Brod
14 : 20
7.4. 11:15
JD027
H. Brod - Velké Meziříčí
14 : 12
Další
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.