Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 10:00
AC122
Dukla B - Bohemians
25 : 19
24.3. 17:00
AC094
Č.Budějovice A - Košutka
21 : 32
20.10. 18:00
AC026
Třeboň - VŠ Plzeň
39 : 28
13.10. 10:00
AC021
Dukla B - Košutka
28 : 24
30.9. 09:30
AC008
Talent Plzeň "B" - Košutka
23 : 24
1.liga starších dorostenců
12.5. 14:00
AG122
Dukla - N.Veselí
25 : 34
21.10. 15:00
AG030
Talent Plzeň - Jičín
30 : 23
13.10. 14:00
AG021
Dukla - HK Lovosice
32 : 32
30.9. 13:30
AG008
Talent Plzeň - HK Lovosice
37 : 25
2.liga starších dorostenců Č
28.10. 13:00
AH033
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
30.9. 15:30
AH012
HC Plzeň - TJ Kutná Hora
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 12:00
AJ122
Dukla - N.Veselí
31 : 30
2.3. 16:00
AJ075
Strakonice - Jičín
27 : 29
21.10. 13:00
AJ030
Talent Plzeň - Jičín
39 : 28
13.10. 12:00
AJ021
Dukla - HK Lovosice
29 : 26
30.9. 11:30
AJ008
Talent Plzeň - HK Lovosice
39 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 13:00
AK121
Č.Budějovice - Jablonec
24 : 29
4.5. 16:00
AK116
Třeboň - TJ košutka
30 : 33
21.4. 11:00
AK107
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
42 : 36
24.3. 15:00
AK094
Č.Budějovice - TJ košutka
30 : 38
28.10. 11:00
AK033
Č.Budějovice - D.Králové
21 : 30
20.10. 16:00
AK026
Třeboň - Úvaly
21 : 20
22.9. 16:00
AK004
Třeboň - S.Vršovice
26 : 24
Český pohár žen
2.9. 11:00
APR006
Milevsko - Č.Budějovice
25 : 34
2.liga žen Č
14.4. 11:00
AS109
Milevsko - Pardubice
26 : 31
7.4. 11:00
AS108
Milevsko - Slavoj Tachov
27 : 32
10.3. 11:00
AS095
Milevsko - Ústí n.L.
32 : 33
15.9. 16:00
AS006
Strakonice - Ústí n.L.
20 : 20
15.9. 15:00
AS004
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
22 : 22
1.liga starších dorostenek
20.4. 15:00
AU116
Písek - Poruba
22 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.