Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.4. 11:00
AE110
Maloměřice - Telnice
18 : 16
14.4. 15:00
AE098
Bohunice - H.Brod
35 : 20
23.3. 17:00
AE091
Ivančice - Kostelec n.H.
33 : 17
17.3. 15:00
AE088
SK Kuřim - Telnice
34 : 26
3.3. 16:00
AE074
Sokolnice - Bohunice
23 : 33
23.2. 11:00
AE070
Maloměřice - V. Meziříčí
31 : 18
1.12. 15:00
AE059
V. Meziříčí - Brno B
38 : 27
17.11. 17:00
AE043
Ivančice - H.Brod
39 : 27
28.10. 17:00
AE033
Telnice - Brno B
28 : 27
14.10. 10:30
AE023
Hustopeče - V. Meziříčí
32 : 18
7.10. 16:00
AE017
Sokolnice - Maloměřice
28 : 27
22.9. 17:00
AE005
SK Kuřim - Bohunice
27 : 26
2.liga starších dorostenců M
27.4. 13:00
AI110
Maloměřice - Sokol Telnice
36 : 28
6.4. 11:00
AI070
Maloměřice - Hranice
14 : 18
23.3. 13:00
AI091
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 28
16.3. 17:00
AI088
SK Kuřim - Sokol Telnice
31 : 26
17.11. 15:00
AI043
HK Ivančice - Olomouc
36 : 19
22.9. 15:00
AI005
SK Kuřim - V. Bystřice
32 : 23
2.liga mladších dorostenců M
23.3. 15:00
AL091
HK Ivančice - Rožnov p.R.
32 : 36
16.3. 15:00
AL085
Sokol Dolní Cerekev - HK Ivančice
32 : 35
9.3. 15:00
AL084
Sokol Dolní Cerekev - Zlín
21 : 29
8.12. 15:00
AL063
Sokol Dolní Cerekev - Velké Meziříčí
20 : 26
1.12. 13:00
AL059
Velké Meziříčí - Zlín
31 : 26
24.11. 15:00
AL052
Sokol Dolní Cerekev - Prostějov
28 : 25
10.11. 15:00
AL041
Sokol Dolní Cerekev - Sokol Telnice
32 : 28
28.10. 15:00
AL033
Sokol Telnice - Zlín
22 : 30
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO186
N. Veselí A - Karviná A
19 : 27
4.5. 14:20
AO185
Ostrava - V. Bystřice
21 : 16
4.5. 10:00
AO182
V. Bystřice - Karviná A
19 : 25
4.5. 09:00
AO181
N. Veselí A - Ostrava
17 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.