Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
27.4. 10:30
AF112
MHK Karviná - Šumperk
32 : 20
20.4. 17:30
AF106
Vsetín - MHK Karviná
24 : 19
10.3. 17:00
AF079
Zubří B - Šumperk
35 : 20
9.12. 15:00
AF066
Ostrava - Vsetín
30 : 29
28.10. 17:00
AF033
Ostrava - MHK Karviná
34 : 29
20.10. 17:30
AF030
V. Bystřice - Napajedla
29 : 23
14.10. 17:00
AF019
Zubří B - V. Bystřice
29 : 29
6.10. 15:00
AF018
MHK Karviná - V. Bystřice
27 : 21
1.liga starších dorostenců
18.5. 16:00
AG129
Kopřivnice - Talent Plzeň
40 : 23
6.3. 18:00
AG079
Zubří - Karviná
34 : 21
2.3. 20:00
AG076
Kopřivnice - Dukla
30 : 34
9.12. 13:00
AG066
Ostrava - N.Veselí
32 : 26
1.12. 12:00
AG058
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
26 : 26
28.10. 15:00
AG033
Ostrava - Zlín
22 : 20
14.10. 14:15
AG019
Zubří - Talent Plzeň
40 : 34
22.9. 16:00
AG004
Kopřivnice - Jičín
38 : 19
2.liga starších dorostenců M
20.4. 15:30
AI106
Vsetín - Handball KP Brno
30 : 35
20.10. 15:30
AI030
V. Bystřice - Maloměřice
15 : 40
1.liga mladších dorostenců
18.5. 14:00
AJ129
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 31
6.3. 16:30
AJ079
Zubří - Karviná
24 : 24
2.3. 16:00
AJ076
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
9.12. 11:00
AJ066
Ostrava - N.Veselí
39 : 32
1.12. 14:00
AJ058
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
39 : 44
28.10. 13:00
AJ033
Ostrava - KP Brno
40 : 37
14.10. 12:30
AJ019
Zubří - Talent Plzeň
36 : 39
22.9. 14:00
AJ004
Kopřivnice - Jičín
25 : 33
2.liga žen M
14.4. 10:30
AT049
Karviná - SK Velká Bystřice
24 : 15
17.11. 17:00
AT026
Karviná - Bohunice
19 : 30
1.liga mladších dorostenek M
21.10. 15:00
AY015
Karviná - H.Brod
32 : 35
Žákovská liga starších žaček
5.5. 15:25
AZ186
Hlučín - Poruba
10 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.