Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
20.4. 17:30
AF106
Vsetín - MHK Karviná
24 : 19
9.12. 15:00
AF066
Ostrava - Vsetín
30 : 29
28.10. 17:00
AF033
Ostrava - MHK Karviná
34 : 29
20.10. 17:30
AF030
V. Bystřice - Napajedla
29 : 23
14.10. 17:00
AF019
Zubří B - V. Bystřice
29 : 29
6.10. 15:00
AF018
MHK Karviná - V. Bystřice
27 : 21
1.liga starších dorostenců
6.3. 18:00
AG079
Zubří - Karviná
34 : 21
2.3. 20:00
AG076
Kopřivnice - Dukla
30 : 34
9.12. 13:00
AG066
Ostrava - N.Veselí
32 : 26
1.12. 12:00
AG058
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
26 : 26
28.10. 15:00
AG033
Ostrava - Zlín
22 : 20
14.10. 14:15
AG019
Zubří - Talent Plzeň
40 : 34
22.9. 16:00
AG004
Kopřivnice - Jičín
38 : 19
2.liga starších dorostenců M
20.4. 15:30
AI106
Vsetín - Handball KP Brno
30 : 35
20.10. 15:30
AI030
V. Bystřice - Maloměřice
15 : 40
1.liga mladších dorostenců
6.3. 16:30
AJ079
Zubří - Karviná
24 : 24
2.3. 16:00
AJ076
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
9.12. 11:00
AJ066
Ostrava - N.Veselí
39 : 32
1.12. 14:00
AJ058
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
39 : 44
28.10. 13:00
AJ033
Ostrava - KP Brno
40 : 37
14.10. 12:30
AJ019
Zubří - Talent Plzeň
36 : 39
22.9. 14:00
AJ004
Kopřivnice - Jičín
25 : 33
2.liga starších dorostenek M
21.10. 15:00
AW013
Sokol Poruba B - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 31
Moravskoslezská liga muži
8.6. 16:30
NA089
Krmelín - Třinec
29 : 23
12.5. 15:30
NA070
Třinec - Paskov
30 : 22
12.5. 15:30
NA070
Třinec - Paskov
30 : 22
28.4. 10:30
NA056
Trnávka - Krmelín
13 : 31
7.10. 17:30
NA023
Nový Jičín - Klimkovice
29 : 28
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
nezadáno
NC043
Kopřivnice A - F.-Místek A
32 : 33
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
12.5. 14:00
ND043
Třinec - Polanka
17 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.