Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga žen
11.11. 15:00
AR047
Kobylisy - Poruba B
20 : 29
3.11. 11:00
AR040
S.Vršovice - Slavia B
19 : 19
29.9. 15:00
AR016
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
13 : 34
2.liga žen Č
27.4. 14:15
AS126
Strakonice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 24
13.4. 15:00
AS112
Ústí n.L. - Most B
30 : 39
2.12. 13:00
AS062
Ústí n.L. - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 14
11.11. 17:00
AS047
Kobylisy B - Strakonice
18 : 26
1.liga starších dorostenek
4.5. 16:00
AU128
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 25
21.4. 12:30
AU119
Slavia - Zlín
31 : 27
20.4. 13:00
AU117
Kobylisy - S.Vršovice
26 : 23
16.3. 13:00
AU099
S.Vršovice - H.Brod
27 : 25
17.2. 13:00
AU075
SVŠ Plzeň - Zlín
20 : 30
14.2. 10:45
AU082
HC Plzeň - SVŠ Plzeň
22 : 12
11.11. 13:00
AU047
Kobylisy - Poruba
24 : 25
3.11. 13:00
AU040
S.Vršovice - Slavia
22 : 28
13.10. 15:00
AU022
H.Brod - SVŠ Plzeň
29 : 25
29.9. 13:00
AU016
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
18 : 29
2.liga starších dorostenek Č
26.4. 17:00
AV057
ČZ HBC Strakonice - Házená J.Hradec
35 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
4.5. 17:45
AX128
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
40 : 16
21.4. 10:30
AX119
Slavia - TJ Slavoj Tachov
27 : 14
20.4. 15:00
AX117
Kobylisy - S.Vršovice
44 : 29
17.2. 16:45
AX075
SVŠ Plzeň - TJ Slavoj Tachov
34 : 23
3.11. 09:00
AX040
S.Vršovice - Slavia
19 : 33
29.9. 16:45
AX016
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
35 : 24
Jč KP mladší žačky
12.10. 16:00
HE017
Písek B - Písek A
1 : 25
14.9. 16:00
HE007
Písek A - Písek B
29 : 2
Jč KP starší žačky
6.11. 17:00
HF012
Písek - Č.Budějovice
24 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.