Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
20.4. 17:00
AF107
Ostrava - V. Bystřice
27 : 23
23.3. 18:00
AF093
Vsetín - Polanka
29 : 24
3.3. 16:00
AF075
Polanka - Napajedla
30 : 20
2.12. 10:00
AF058
Trnávka - V. Bystřice
30 : 28
25.11. 16:00
AF049
Polanka - Zubří B
29 : 27
28.10. 17:00
AF031
Zubří B - Napajedla
23 : 23
14.10. 17:00
AF022
Ostrava - Polanka
34 : 31
23.9. 16:00
AF005
Polanka - V. Bystřice
25 : 18
1.liga starších dorostenců
18.5. 13:45
AG130
Frýdek-Místek - Jičín
24 : 27
20.4. 15:00
AG107
Ostrava - Talent Plzeň
21 : 29
3.3. 14:00
AG075
Polanka - Jičín
23 : 31
2.3. 09:00
AG077
Frýdek-Místek - Ostrava
35 : 22
25.11. 14:00
AG049
Polanka - Zubří
17 : 34
24.10. 17:00
AG031
Zubří - Jičín
37 : 25
14.10. 15:00
AG022
Ostrava - Polanka
19 : 15
6.10. 13:45
AG014
Frýdek-Místek - N.Veselí
29 : 27
23.9. 17:00
AG005
Polanka - Talent Plzeň
25 : 21
22.9. 13:45
AG003
Frýdek-Místek - Dukla
23 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.3. 16:00
AI093
Vsetín - SK Kuřim
30 : 25
16.3. 10:00
AI090
Rožnov p.R. - Prostějov
38 : 27
1.liga mladších dorostenců
18.5. 15:45
AJ130
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 35
20.4. 13:00
AJ107
Ostrava - Talent Plzeň
28 : 44
2.3. 11:00
AJ077
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 27
27.10. 17:00
AJ022
Ostrava - Strakonice
31 : 18
24.10. 15:00
AJ031
Zubří - Jičín
27 : 25
22.9. 15:45
AJ003
Frýdek-Místek - Dukla
39 : 35
2.liga mladších dorostenců M
16.3. 11:30
AL090
Rožnov p.R. - Prostějov
34 : 23
3.3. 18:00
AL075
DTJ Polanka - Napajedla
33 : 17
25.11. 18:00
AL049
DTJ Polanka - HK Ivančice
30 : 28
23.9. 18:00
AL005
DTJ Polanka - Sokol Dolní Cerekev
21 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.