Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Rozpis soutěže
Sezóna 2012/2013
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 17:00
AB124
Náchod - Loko Louny
29 : 23
5.5. 17:00
AB115
Chodov - Strakonice
23 : 23
21.4. 16:30
AB106
N.Veselí - Zlín
26 : 24
23.3. 16:00
AB093
N.Veselí - Strakonice
27 : 26
16.3. 18:00
AB088
Strakonice - Bystřice p.H.
27 : 25
10.3. 17:00
AB083
Jičín "B" - Litovel
25 : 24
8.12. 17:00
AB063
Náchod - Ústí n.L.
39 : 17
18.11. 17:00
AB043
Chodov - Olomouc
20 : 18
20.10. 12:00
AB026
Ústí n.L. - Karviná B
21 : 34
30.9. 17:00
AB009
Jičín "B" - Strakonice
22 : 23
22.9. 16:30
AB001
N.Veselí - Chodov
26 : 23
2 liga mužů JZČ
5.5. 15:00
AC115
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 22
18.11. 15:00
AC043
Chodov B - Dukla B
18 : 31
2.liga mužů SVČ
6.10. 17:00
AD018
Dvůr Králové - Ml. Boleslav
23 : 13
2.liga mužů JM
6.4. 11:00
AE069
H.Brod - Kostelec n.H.
26 : 25
1.liga starších dorostenců
21.4. 14:30
AG106
N.Veselí - Zlín
40 : 32
23.3. 12:00
AG093
N.Veselí - Polanka
42 : 17
9.3. 18:00
AG083
Jičín - HK Lovosice
30 : 24
14.12. 17:30
AG001
N.Veselí - Zubří
28 : 46
30.9. 13:00
AG009
Jičín - Polanka
34 : 19
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 14:30
AH124
Náchod - Loko Louny
31 : 31
5.5. 13:00
AH115
Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč
35 : 22
8.12. 14:30
AH063
Náchod - HSK Tygři
37 : 24
24.11. 13:00
AH052
Náchod - TJ Kutná Hora
42 : 24
20.10. 14:00
AH026
HSK Tygři - TJ Kutná Hora
36 : 21
14.10. 10:30
AH023
HC Plzeň - HSK Tygři
19 : 42
1.liga mladších dorostenců
16.3. 16:00
AJ088
Strakonice - Ostrava
35 : 29
9.3. 16:00
AJ083
Jičín - HK Lovosice
26 : 28
14.12. 15:30
AJ001
N.Veselí - Zubří
33 : 30
30.9. 15:00
AJ009
Jičín - Strakonice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - Nové Veselí - 1.6.2013 - výsledky
video
online
N. Veselí A - N. Veselí B
18 : 17
video
online
N. Veselí C - V. Meziříčí
9 : 18
video
online
H. Brod - N. Veselí A
13 : 18
video
online
N. Veselí B - N. Veselí C
9 : 6
video
online
V. Meziříčí - H. Brod
9 : 14
video
online
N. Veselí A - N. Veselí C
18 : 10
video
online
N. Veselí B - V. Meziříčí
20 : 5
video
online
N. Veselí C - H. Brod
3 : 15
video
online
V. Meziříčí - N. Veselí A
12 : 21
video
online
H. Brod - N. Veselí B
17 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí A
40
35
4
1
734 : 420
74
2
H. Brod
40
23
5
12
530 : 441
51
3
N. Veselí B
40
20
2
18
532 : 490
42
4
N. Veselí C
40
11
1
28
368 : 577
23
5
V. Meziříčí
40
4
2
34
364 : 600
10
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Nové Veselí A
208
Miroslav Chromý
Sokol Nové Veselí A
144
Ladislav Plesl
Jiskra Havl. Brod
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Řepa
Sokol Nové Veselí B
6
Ondřej Řepa
Sokol Nové Veselí C
5
Samuel Bárta
TJ Sokol Velké Meziříčí
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Šroler
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Šimon Kubala
Jiskra Havl. Brod
8
Dominik Buchta
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.