Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.10. 15:00
AK018
D.Králové - Ml. Boleslav
34 : 27
Český pohár mužů
7.11. 18:30
AN063
Kolín - Jičín
16 : 46
1.9. 10:00
AN015
Ledeč n.S. - 1.HC Pardubice
17 : 26
Český pohár žen
1.9. 13:00
APR008
Kovofiniš Ledeč n.S. - V. Meziříčí
18 : 36
1.liga žen
6.4. 15:00
AR107
H.Brod - Olomouc B
23 : 32
24.2. 13:00
AR080
Slavia B - Kobylisy
32 : 15
9.2. 13:00
AR072
S.Vršovice - Poruba B
27 : 21
24.11. 15:00
AR060
SVŠ Plzeň A - Poruba B
22 : 20
11.11. 15:00
AR044
H.Brod - Zlín B
27 : 34
14.10. 12:15
AR021
HC Plzeň - Poruba B
27 : 17
2.liga žen Č
16.3. 14:15
AS100
Strakonice - Astra
31 : 29
20.10. 16:00
AS029
Ústí n.L. - Milevsko
33 : 14
1.liga starších dorostenek
6.4. 17:00
AU107
H.Brod - Olomouc
20 : 33
24.2. 11:00
AU080
Slavia - Kobylisy
42 : 16
9.2. 11:00
AU072
S.Vršovice - Poruba
26 : 26
24.11. 13:00
AU060
SVŠ Plzeň - Poruba
28 : 17
11.11. 17:00
AU044
H.Brod - Zlín
25 : 27
14.10. 14:00
AU021
HC Plzeň - Poruba
34 : 26
1.liga mladších dorostenek M
6.4. 13:00
AY107
H.Brod - Olomouc
27 : 28
11.11. 13:00
AY044
H.Brod - Zlín
41 : 34
Žákovská liga starších žaček
10.2. 13:15
AZ098
Hodonín - HC Plzeň
11 : 8
10.2. 11:45
AZ096
Pardubice - Hodonín
12 : 15
10.2. 11:00
AZ095
DHC Plzeň A - HC Plzeň
12 : 10
10.2. 08:45
AZ092
Hodonín - DHC Plzeň A
11 : 8
10.2. 08:00
AZ091
Pardubice - Háje
5 : 24
Přebor Prahy mladších žákyň
13.10. 16:10
BF044
Astra - Sparta Kutná Hora
16 : 6
13.10. 15:35
BF043
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
2 : 15
13.10. 14:25
BF041
TJ Turnov - S.Vršovice
11 : 12
13.10. 13:50
BF040
TJ Sokol Bělá - Astra
1 : 17
13.10. 13:15
BF039
TJ Turnov - Sparta Kutná Hora
12 : 4
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.