Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
David Turczyk
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.2.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.5. 17:30
AF124
V. Bystřice - Trnávka
34 : 25
13.4. 17:30
AF098
V. Bystřice - Holešov
31 : 15
10.3. 10:30
AF082
Holešov - Polanka
24 : 28
30.9. 10:30
AF010
Holešov - Hranice B
22 : 31
2.liga starších dorostenců M
11.5. 15:30
AI124
V. Bystřice - Rožnov p.R.
27 : 40
25.4. 18:00
AI098
V. Bystřice - Olomouc
21 : 15
20.4. 11:00
AI107
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 18
23.2. 11:00
AI068
Sokol Telnice - Prostějov
28 : 24
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 14:00
AL132
Nové Bránice - Sokol Telnice
29 : 31
4.5. 09:00
AL119
Nové Bránice - Napajedla
20 : 23
23.2. 09:00
AL068
Sokol Telnice - Prostějov
27 : 30
2.liga žen M
27.10. 13:00
AT018
V. Meziříčí - Karviná
29 : 35
2.liga starších dorostenek M
25.11. 10:30
AW029
HK Hodonín - HK Veselí n.M.
29 : 33
29.9. 14:00
AW007
HK Hodonín - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 36
15.9. 14:00
AW002
HK Hodonín - TJ Nový Jičín
48 : 7
1.liga mladších dorostenek M
16.2. 16:00
AY077
V. Meziříčí - H.Brod
46 : 38
25.11. 17:00
AY058
V. Meziříčí - Olomouc
30 : 34
27.10. 11:00
AY036
V. Meziříčí - Karviná
37 : 23
Liga Vysočiny - starší žáci
11.11. 09:00
JB021
N. Veselí A - N. Veselí B
18 : 15
Jihomoravská liga st. žáků
19.5. 12:30
LF132
Nové Bránice - Telnice
14 : 34
20.4. 12:30
LF107
Telnice - Bohunice
28 : 10
Jihomoravská liga st. žákyň
1.5. 11:30
LG031
Bohunice - SKH Velká n.V.
26 : 30
17.11. 10:30
LG028
SKH Velká n.V. - Ivančice
20 : 19
10.11. 14:30
LG022
SKH Velká n.V. - Hodonín
20 : 21
6.10. 10:30
LG004
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
12 : 19
Jihomoravská liga ml. žáků
19.5. 11:00
LH132
Nové Bránice - Telnice
17 : 18
20.4. 09:30
LH107
Telnice - Bohunice
21 : 17
Jihomoravská liga ml. žákyň
1.5. 10:00
LJ031
Bohunice - Velká n.V.
12 : 9
17.11. 09:00
LJ028
Velká n.V. - Ivančice
9 : 21
10.11. 13:00
LJ022
Velká n.V. - Hodonín
20 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.