Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
14.4. 17:00
AF099
MHK Karviná - Ostrava
26 : 17
24.2. 17:00
AF067
Zubří B - Vsetín
31 : 28
17.11. 18:00
AF047
Trnávka - Uničov A
32 : 27
13.10. 18:00
AF023
Vsetín - Hranice B
25 : 38
22.9. 14:00
AF003
Trnávka - Holešov
34 : 25
1.liga starších dorostenců
23.2. 15:00
AG067
Zubří - N.Veselí
40 : 34
2.liga starších dorostenců M
20.10. 11:30
AI025
Rožnov p.R. - HK Ivančice
29 : 14
13.10. 16:00
AI023
Vsetín - Hranice
33 : 27
1.liga mladších dorostenců
23.2. 13:00
AJ067
Zubří - N.Veselí
31 : 28
2.liga mladších dorostenců M
20.10. 13:30
AL025
Rožnov p.R. - HK Ivančice
32 : 27
Český pohár mužů
15.9. 15:30
AN042
MHK Karviná - Ostrava
32 : 20
1.9. 15:30
AN026
Vsetín - Napajedla
29 : 23
Žákovská liga starších žáků
13.4. 14:20
AO172
Zubří - V. Bystřice
22 : 23
13.4. 13:30
AO171
Talent A - Ostrava
11 : 22
13.4. 11:00
AO168
Talent A - Zubří
14 : 23
13.4. 10:10
AO167
V. Bystřice - F.-Místek A
19 : 15
13.4. 08:30
AO165
F.-Místek A - Talent A
21 : 17
2.3. 15:20
AO124
Karviná A - V. Bystřice
22 : 19
2.3. 12:40
AO122
V. Bystřice - S.Vršovice
19 : 13
2.3. 10:00
AO120
Ostrava - V. Bystřice
10 : 11
1.liga žen
4.5. 15:00
AR131
Kunovice - HC Plzeň
25 : 28
21.4. 13:00
AR115
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
27 : 15
6.4. 15:00
AR105
Kunovice - Poruba B
26 : 22
17.3. 13:00
AR100
Poruba B - Slavia B
24 : 21
2.liga žen M
6.10. 08:30
AT009
Karviná - Olomouc
25 : 23
1.liga starších dorostenek
17.3. 11:00
AU100
Poruba - Slavia
27 : 42
2.liga starších dorostenek M
21.4. 15:00
AW052
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
39 : 26
28.10. 15:45
AW017
TJ Nový Jičín - HK Hodonín
15 : 33
1.liga mladších dorostenek M
21.10. 15:00
AY015
Karviná - H.Brod
32 : 35
Žákovská liga starších žaček
23.3. 16:40
AZ138
Zlín "B" - Žirovnice
10 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.