Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Luděk Točík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.5. 18:00
AA179
Kopřivnice - KP Brno
35 : 29
17.4. 18:00
AA137
Plzeň - Hranice
22 : 25
2.3. 17:00
AA115
Lovosice - Frýdek-Místek
29 : 28
24.2. 10:30
AA112
Přerov - Zubří
26 : 26
23.12. 10:30
AA086
Přerov - KP Brno
24 : 26
9.12. 10:30
AA077
Hranice - Kopřivnice
33 : 28
10.11. 16:30
AA054
Dukla - Kopřivnice
31 : 21
27.10. 18:00
AA048
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
6.10. 18:00
AA028
Plzeň - Kopřivnice
37 : 25
1.liga mužů
18.5. 11:00
AB129
Ústí n.L. - Náchod
28 : 21
21.4. 11:00
AB103
Chodov - Ústí n.L.
31 : 21
16.3. 17:00
AB085
Náchod - Chodov
19 : 30
2.12. 17:00
AB055
Chodov - Bystřice p.H.
23 : 25
18.11. 16:30
AB045
N.Veselí - Náchod
31 : 25
20.10. 13:00
AB025
Loko Louny - Chodov
29 : 27
14.10. 17:00
AB019
Chodov - Náchod
18 : 23
2 liga mužů JZČ
27.4. 15:00
AC110
S.Vršovice - Č.Budějovice A
32 : 18
21.4. 15:00
AC103
Chodov B - Třeboň
24 : 31
2.12. 15:00
AC055
Chodov B - Č.Budějovice A
23 : 28
28.10. 17:00
AC035
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
32 : 28
28.10. 15:30
AC036
Starý Plzenec - Třeboň
32 : 29
14.10. 15:00
AC019
Chodov B - Talent Plzeň "B"
18 : 34
1.liga starších dorostenců
18.11. 14:30
AG045
N.Veselí - Talent Plzeň
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 13:00
AH129
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
21.4. 13:00
AH103
Chodov - HSK Tygři
37 : 26
16.3. 14:30
AH085
Náchod - Chodov
25 : 22
2.12. 13:00
AH055
Chodov - Loko Č.Budějovice
26 : 22
20.10. 17:00
AH025
Loko Louny - Chodov
33 : 22
14.10. 13:00
AH019
Chodov - Náchod
25 : 27
1.liga mladších dorostenců
18.11. 12:30
AJ045
N.Veselí - Talent Plzeň
23 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.