Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Petr Kremláček
Mateřský klub
HK Ivančice
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
5.5. 15:00
AI120
Sokol Telnice - Olomouc
34 : 27
9.3. 11:00
AI081
Sokol Telnice - Hranice
26 : 34
17.11. 11:00
AI044
Sokol Telnice - Maloměřice
28 : 38
7.10. 13:00
AI016
SK Kuřim - Olomouc
23 : 25
1.liga mladších dorostenců
10.3. 12:30
AJ080
N.Veselí - Frýdek-Místek
43 : 29
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 15:00
AL124
Sokol Dolní Cerekev - Rožnov p.R.
34 : 25
21.4. 14:00
AL106
Nové Bránice - Zlín
22 : 33
24.3. 14:00
AL093
Nové Bránice - DTJ Polanka
23 : 29
16.2. 17:00
AL071
Sokol Dolní Cerekev - DTJ Polanka
27 : 25
18.11. 14:00
AL045
Nové Bránice - Sokol Dolní Cerekev
28 : 27
20.10. 15:00
AL030
Sokol Dolní Cerekev - Napajedla
25 : 24
14.10. 14:00
AL023
Nové Bránice - Velké Meziříčí
18 : 25
2.liga žen M
24.11. 17:00
AT030
Bohunice - Olomouc
27 : 26
2.liga starších dorostenek M
14.4. 13:00
AW049
HK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 22
2.3. 16:30
AW037
HK Hodonín - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 43
24.11. 13:00
AW030
Tatran Bohunice - TJ Nový Jičín
31 : 6
22.9. 13:00
AW006
Tatran Bohunice - HK Hodonín
24 : 22
1.liga mladších dorostenek M
6.4. 11:00
AY104
V. Meziříčí - J.Hradec
31 : 23
Žákovská liga starších žaček
2.6. 11:30
AZ199
Zora Olomouc - Háje
13 : 18
2.6. 09:30
AZ197
Slavia - Háje
9 : 13
1.6. 14:45
AZ193
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 18
1.6. 12:45
AZ191
Zora Olomouc - Poruba
14 : 23
1.6. 09:30
AZ188
Háje - Zlín "B"
18 : 12
3.3. 15:00
AZ112
Hodonín - Zora Olomouc
17 : 17
3.3. 14:00
AZ111
Slavia - Kunovice
20 : 10
3.3. 11:30
AZ109
Kunovice - Hodonín
19 : 17
3.3. 10:00
AZ108
Kunovice - Zora Olomouc
8 : 25
Liga Vysočiny - muži
11.5. 17:00
JA039
D. Cerekev - Bystřice n.P.
17 : 16
20.10. 17:00
JA009
D. Cerekev - Bystřice n.P.
25 : 19
Jihomoravská liga mužů
16.6. 10:30
LA093
Nové Bránice - SK Kuřim B
20 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.