Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Sokol Brno IV
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
15.5. 19:00
AE132
Hustopeče - Telnice
30 : 29
5.5. 10:30
AE119
Hustopeče - Maloměřice
37 : 24
4.5. 15:00
AE116
V. Meziříčí - Sokolnice
26 : 28
28.4. 16:00
AE113
Sokolnice - Kostelec n.H.
24 : 28
21.4. 10:30
AE106
Hustopeče - Brno B
33 : 34
24.3. 17:00
AE094
Telnice - Sokolnice
24 : 29
10.3. 10:30
AE080
Hustopeče - Kostelec n.H.
27 : 21
24.2. 14:00
AE071
Bohunice - SK Kuřim
28 : 13
8.12. 17:00
AE062
Brno B - SK Kuřim
29 : 26
21.10. 15:00
AE027
SK Kuřim - Hustopeče
28 : 27
6.10. 17:00
AE018
Brno B - Bohunice
21 : 34
30.9. 10:30
AE012
Hustopeče - Prostějov
28 : 24
22.9. 15:00
AE004
V. Meziříčí - Maloměřice
29 : 28
2.liga mužů SM
18.11. 13:00
AF048
Hranice B - Polanka
30 : 38
23.9. 10:00
AF004
Hranice B - Napajedla
29 : 27
2.liga starších dorostenců M
8.12. 15:00
AI062
Handball KP Brno - SK Kuřim
41 : 27
25.11. 13:00
AI049
SK Kuřim - HK Ivančice
23 : 35
17.11. 16:00
AI048
Hranice - SK Kuřim
37 : 12
21.10. 13:00
AI027
SK Kuřim - Vsetín
27 : 32
6.10. 13:00
AI018
Handball KP Brno - V. Bystřice
42 : 16
23.9. 13:00
AI004
Hranice - Maloměřice
30 : 25
1.liga mladších dorostenců
8.12. 13:00
AJ062
KP Brno - Strakonice
33 : 31
6.10. 15:00
AJ018
KP Brno - Talent Plzeň
27 : 44
2.liga mladších dorostenců M
4.5. 13:00
AL116
Velké Meziříčí - Litovel
35 : 26
24.3. 15:00
AL094
Sokol Telnice - Litovel
31 : 21
22.9. 13:00
AL004
Velké Meziříčí - Napajedla
19 : 19
Český pohár mužů
14.9. 17:00
AN043
Juliánov - Telnice
25 : 26
2.liga žen M
9.3. 17:00
AT041
Bohunice - Karviná
29 : 20
1.liga starších dorostenek
2.12. 12:30
AU063
Olomouc - Písek
24 : 24
2.liga starších dorostenek M
17.3. 12:00
AW044
HK Veselí n.M. - HK Hodonín
36 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.