Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
21.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - Náchod
29 : 21
10.3. 16:00
AB082
Olomouc - Strakonice
29 : 30
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
10.11. 17:00
AB039
Litovel - Karviná B
29 : 28
14.10. 14:00
AB021
Olomouc - Litovel
28 : 28
23.9. 17:00
AB002
Karviná B - Bystřice p.H.
28 : 29
2.liga mužů SM
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
17.3. 16:00
AF088
Polanka - Ostrava
19 : 21
8.12. 16:00
AF062
MHK Karviná - Polanka
28 : 19
2.12. 10:00
AF058
Trnávka - V. Bystřice
30 : 28
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
28.10. 10:30
AF036
Trnávka - Hranice B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
14.4. 14:00
AG101
Polanka - Karviná
17 : 19
17.3. 14:00
AG088
Polanka - Ostrava
16 : 26
16.3. 16:00
AG089
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 29
9.11. 17:00
AG037
Kopřivnice - Zubří
37 : 31
20.10. 11:45
AG025
Frýdek-Místek - Zubří
22 : 36
23.9. 15:00
AG002
Karviná - Ostrava
36 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI122
Olomouc - Vsetín
32 : 21
10.3. 14:00
AI082
Olomouc - SK Kuřim
29 : 9
24.11. 17:30
AI052
V. Bystřice - Prostějov
23 : 21
14.10. 16:00
AI021
Olomouc - Přerov
26 : 34
1.liga mladších dorostenců
16.3. 14:00
AJ089
Kopřivnice - N.Veselí
22 : 35
9.11. 15:00
AJ037
Kopřivnice - Zubří
22 : 34
20.10. 13:45
AJ025
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
23.9. 13:00
AJ002
Karviná - Ostrava
26 : 36
2.liga mladších dorostenců M
14.4. 18:00
AL101
DTJ Polanka - Prostějov
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.