Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Rozpis soutěže
Sezóna 2012/2013
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
27.4. 16:00
AB112
Zlín - Karviná B
22 : 24
21.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - Náchod
29 : 21
10.3. 16:00
AB082
Olomouc - Strakonice
29 : 30
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
10.11. 17:00
AB039
Litovel - Karviná B
29 : 28
14.10. 14:00
AB021
Olomouc - Litovel
28 : 28
23.9. 17:00
AB002
Karviná B - Bystřice p.H.
28 : 29
2.liga mužů SM
14.4. 16:00
AF101
Polanka - Šumperk
24 : 19
17.3. 16:00
AF088
Polanka - Ostrava
19 : 21
8.12. 16:00
AF062
MHK Karviná - Polanka
28 : 19
2.12. 10:00
AF058
Trnávka - V. Bystřice
30 : 28
24.11. 15:30
AF052
V. Bystřice - Šumperk
25 : 17
28.10. 10:30
AF036
Trnávka - Hranice B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
27.4. 14:00
AG112
Zlín - Karviná
21 : 24
14.4. 14:00
AG101
Polanka - Karviná
17 : 19
17.3. 14:00
AG088
Polanka - Ostrava
16 : 26
16.3. 16:00
AG089
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 29
9.11. 17:00
AG037
Kopřivnice - Zubří
37 : 31
20.10. 11:45
AG025
Frýdek-Místek - Zubří
22 : 36
23.9. 15:00
AG002
Karviná - Ostrava
36 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI122
Olomouc - Vsetín
32 : 21
10.3. 14:00
AI082
Olomouc - SK Kuřim
29 : 9
24.11. 17:30
AI052
V. Bystřice - Prostějov
23 : 21
14.10. 16:00
AI021
Olomouc - Přerov
26 : 34
1.liga mladších dorostenců
16.3. 14:00
AJ089
Kopřivnice - N.Veselí
22 : 35
9.11. 15:00
AJ037
Kopřivnice - Zubří
22 : 34
20.10. 13:45
AJ025
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
23.9. 13:00
AJ002
Karviná - Ostrava
26 : 36
2.liga mladších dorostenců M
14.4. 18:00
AL101
DTJ Polanka - Prostějov
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - Nové Veselí - 1.6.2013 - výsledky
video
online
N. Veselí A - N. Veselí B
18 : 17
video
online
N. Veselí C - V. Meziříčí
9 : 18
video
online
H. Brod - N. Veselí A
13 : 18
video
online
N. Veselí B - N. Veselí C
9 : 6
video
online
V. Meziříčí - H. Brod
9 : 14
video
online
N. Veselí A - N. Veselí C
18 : 10
video
online
N. Veselí B - V. Meziříčí
20 : 5
video
online
N. Veselí C - H. Brod
3 : 15
video
online
V. Meziříčí - N. Veselí A
12 : 21
video
online
H. Brod - N. Veselí B
17 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí A
40
35
4
1
734 : 420
74
2
H. Brod
40
23
5
12
530 : 441
51
3
N. Veselí B
40
20
2
18
532 : 490
42
4
N. Veselí C
40
11
1
28
368 : 577
23
5
V. Meziříčí
40
4
2
34
364 : 600
10
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Nové Veselí A
208
Miroslav Chromý
Sokol Nové Veselí A
144
Ladislav Plesl
Jiskra Havl. Brod
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Řepa
Sokol Nové Veselí B
6
Ondřej Řepa
Sokol Nové Veselí C
5
Samuel Bárta
TJ Sokol Velké Meziříčí
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Šroler
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Šimon Kubala
Jiskra Havl. Brod
8
Dominik Buchta
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.