Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
27.4. 15:30
AC114
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 32
23.3. 10:00
AC095
Dukla B - Sez. Ústí
35 : 18
24.11. 10:00
AC054
Dukla B - Č.Budějovice A
29 : 15
2.liga mužů SVČ
19.5. 15:00
AD131
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
27.4. 10:30
AD114
Kolín - Praha 4
22 : 32
24.2. 17:00
AD071
Ml. Boleslav - Kolín
23 : 17
9.12. 17:00
AD066
1.HC Pardubice - Slavia
25 : 25
2.12. 17:30
AD057
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
24 : 30
18.11. 17:00
AD045
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
20 : 20
28.10. 17:00
AD031
Jablonec - TJ Sokol Bělá
37 : 17
14.10. 17:00
AD022
Slavia - Kolín
23 : 23
30.9. 17:00
AD012
1.HC Pardubice - Kutná Hora
40 : 22
23.9. 17:00
AD001
1.HC Pardubice - Jablonec
21 : 24
2.liga mužů JM
10.3. 17:00
AE082
H.Brod - SK Kuřim
24 : 27
8.12. 17:00
AE065
H.Brod - Prostějov
21 : 23
29.9. 17:00
AE010
H.Brod - V. Meziříčí
20 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 17:00
AG097
Jičín - Zubří
33 : 31
23.3. 14:00
AG095
Dukla - Zlín
33 : 20
15.12. 20:00
AG070
Jičín - Kopřivnice
28 : 36
24.11. 14:00
AG054
Dukla - Ostrava
43 : 19
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 17:00
AH125
Chrudim - HSK Tygři
24 : 31
10.5. 18:00
AH112
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 29
27.4. 13:00
AH114
ZJ Kovofiniš Ledeč - HSK Tygři
22 : 19
3.3. 17:00
AH073
Chrudim - Chodov
27 : 27
9.12. 14:45
AH062
Chrudim - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 25
2.12. 15:30
AH057
TJ Kutná Hora - Sokol Kobylisy
36 : 31
25.11. 15:00
AH051
Chrudim - Loko Louny
26 : 39
6.10. 10:00
AH018
Chrudim - Náchod
25 : 34
1.liga mladších dorostenců
10.4. 15:00
AJ097
Jičín - Zubří
31 : 36
23.3. 12:00
AJ095
Dukla - KP Brno
32 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Třešť - D. Cerekev
29 : 34
video
online
Bystřice n.P. - N. Veselí jun.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí jun.
16
15
1
0
482 : 316
31
2
D. Cerekev
16
11
0
5
389 : 363
22
3
Třešť
16
5
2
9
372 : 417
12
4
V. Meziříčí B
16
4
1
11
335 : 420
9
5
Bystřice n.P.
16
1
4
11
307 : 369
6
Tabulka střelců
Martin Prokeš
Sokol Nové Veselí juniorka
82
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
80
Jan Havel
Slavoj Třešť
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí B
21
Martin Novák
Slavoj Třešť
21
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Hanych
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
24
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
20
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.