Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 6+1
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Liga Vysočiny - muži
Podzim 1 - 1. kolo
15.9.2012
17:00
JA002
Slavoj Třešť
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Josef Holenda
,
Petr Laštovička
,
15.9.2012
15:00
JA003
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Dolní Cerekev
Jakub Popluhár
,
Lucie Zbožínková
,
Podzim 1 - 2. kolo
4.11.2012
11:00
JA005
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Vlastimil Vlk
,
Jiří Semerád
,
3.11.2012
09:00
JA006
Sokol Nové Veselí juniorka
-
Slavoj Třešť
Josef Holenda
,
Radomír Bartušek
,
Podzim 1 - 3. kolo
13.10.2012
19:30
JA008
Sokol Nové Veselí juniorka
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Stanislav Chalupa
,
Filip Večeřa
,
20.10.2012
17:00
JA009
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
Podzim 1 - 4. kolo
23.9.2012
10:00
JA011
Sokol Nové Veselí juniorka
-
Sokol Dolní Cerekev
Stanislav Chalupa
,
Miroslav Štohanzl
,
28.10.2012
15:00
JA012
Slavoj Třešť
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Josef Holenda
,
Petr Laštovička
,
Podzim 1 - 5. kolo
29.9.2012
17:00
JA014
Sokol Dolní Cerekev
-
Slavoj Třešť
Jakub Popluhár
,
Lucie Zbožínková
,
14.12.2012
19:00
JA015
Sokol Nové Veselí juniorka
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Zdeněk Řeháček
,
Jiří Dvořák
,
Podzim 2 - 6. kolo
18.11.2012
11:30
JA017
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Slavoj Třešť
Kristýna Zezulová
,
Markéta Partlová
,
8.12.2012
17:00
JA018
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
Podzim 2 - 7. kolo
29.9.2012
09:00
JA020
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
15.12.2012
17:00
JA021
Slavoj Třešť
-
Sokol Nové Veselí juniorka
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
Podzim 2 - 8. kolo
17.11.2012
09:00
JA023
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Nové Veselí juniorka
Kristýna Zezulová
,
Lucie Zbožínková
,
13.10.2012
18:00
JA024
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Dolní Cerekev
Stanislav Chalupa
,
Luboš Bartůněk
,
Podzim 2 - 9. kolo
3.11.2012
15:00
JA026
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Nové Veselí juniorka
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
22.9.2012
17:00
JA027
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Slavoj Třešť
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Podzim 2 - 10. kolo
10.11.2012
18:30
JA029
Slavoj Třešť
-
Sokol Dolní Cerekev
Kristýna Zezulová
,
Markéta Partlová
,
7.10.2012
09:00
JA030
Sokol Nové Veselí juniorka
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Josef Holenda
,
Radomír Bartušek
,
Jaro 1 - 1. kolo
27.4.2013
17:00
JA032
Slavoj Třešť
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Lucie Zbožínková
,
Karolína Kloudová
,
18.5.2013
17:00
JA033
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Dolní Cerekev
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
Jaro 1 - 2. kolo
20.4.2013
18:00
JA035
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
29.3.2013
18:30
JA036
Sokol Nové Veselí juniorka
-
Slavoj Třešť
Stanislav Chalupa
,
Adam Beneš
,
Jaro 1 - 3. kolo
6.4.2013
09:00
JA038
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Nové Veselí juniorka
Zdeněk Řeháček
,
Adam Beneš
,
11.5.2013
17:00
JA039
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
Jaro 1 - 4. kolo
21.4.2013
18:15
JA041
Sokol Nové Veselí juniorka
-
Sokol Dolní Cerekev
Vlastimil Vlk
,
Radomír Bartušek
,
11.5.2013
17:00
JA042
Slavoj Třešť
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Zdeněk Řeháček
,
Filip Večeřa
,
Jaro 1 - 5. kolo
13.4.2013
17:00
JA044
Sokol Dolní Cerekev
-
Slavoj Třešť
Josef Holenda
,
Petr Laštovička
,
6.4.2013
12:30
JA045
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Nové Veselí juniorka
Stanislav Chalupa
,
Filip Večeřa
,
Jaro 2 - 6. kolo
19.5.2013
13:00
JA047
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Slavoj Třešť
Lucie Zbožínková
,
Karolína Kloudová
,
27.4.2013
17:00
JA048
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
Jaro 2 - 7. kolo
13.4.2013
17:00
JA050
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
25.5.2013
12:30
JA051
Slavoj Třešť
-
Sokol Nové Veselí juniorka
Josef Holenda
,
Petr Laštovička
,
Jaro 2 - 8. kolo
26.5.2013
17:00
JA053
Sokol Nové Veselí juniorka
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Lucie Zbožínková
,
Karolína Kloudová
,
2.6.2013
11:00
JA054
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Dolní Cerekev
Josef Holenda
,
Petr Laštovička
,
Jaro 2 - 9. kolo
25.5.2013
17:00
JA056
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Nové Veselí juniorka
Lucie Zbožínková
,
Karolína Kloudová
,
4.5.2013
17:00
JA057
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Slavoj Třešť
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
Jaro 2 - 10. kolo
6.4.2013
17:00
JA059
Slavoj Třešť
-
Sokol Dolní Cerekev
Josef Holenda
,
Petr Laštovička
,
8.6.2013
11:30
JA060
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Nové Veselí juniorka
Lucie Zbožínková
,
Natálie Továrková
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.